Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HABERLER

Duyurular

Çevrimiçi (Online)

Online 1 kişi var.
Bugün: 11
Toplam: 71545
 

Üyelik Girişi
Sitede Arama

..:: Firmamız HANTES tesisat taşeronluğu adı altında 1980 yılında kurulmuş olup, 1994 yılında HAN-TES İnşaat Tesisat  Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. unvanı ile Mekanik tesisat  konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

      Kurulduğu ilk günden itibaren firmamız çok sayıda Toplu Konut, Sanayi Tesisi, Sosyal Tesis, Alışveriş Merkezi, Otel, Villa Grupları ve Hastane inşaatlarının Mekanik Tesisat İşlerini büyük bir kısmı malzemeli işçilik, bir kısmını da işçilik olarak taahhüt etmiş olup firmalar ile koordineli şekilde çalışarak zamanında ve başarı ile bitirmiştir.

     Her geçen gün değişen teknoloji ile kendini yenileyen firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. «Süreklilik karşılıklı güven ve memnuniyetle oluşur.» düşüncesi firmamızın genel prensibi olup bu fikir doğrultusunda hareket edilmiştir.

   Tecrübeli personelimizle Mekanik Tesisat işlerini binaların beyni olarak düşünen firmamız, kaliteden ödün vermeyerek Türkiye'nin inşaat konusunda söz sahibi firmalarına ait Mekanik tesisat işlerini; birinci sınıf işçilik anlayışı ile yapmış ve yapmaya devam etmektedir.::..

Ana Sayfaya Dön...